koparka, maszyny budowlane Bielsko-Biała, Śląsk - wynajem

Maszyny Budowlane - wynajem

Na rynku budowlanym prowadzimy działalność od 2005 roku i już od samego początku systematycznie powiększamy park maszynowy.

Dysponujemy między innymi maszynami budowlanymi na wynajem:

Koparkoładowarki CASE 580T są podstawowymi maszynami budowlanymi na wielu placach budowy w Żywcu, Bielsku BIałej jak i na terenie całego Śląska.

wynajmij koparko-ładowarkę

Minikoparki YANMAR są maszynami stworzonymi do pracy w miejscach, które są niedostępne dla dużych maszyn. Szczególnie dobrze radzą sobie w terenie zabudowanym (np. kopanie pod kable) i trudno dostępnym.

wynajmij minikoparkę

Ładowarka teleskopowa  NEW HOLLAND LM 1740 wyróżnia bardzo dużym zasięgiem ramienia roboczego (wysokość podnoszenia: 17m).

wynajmij ładowarkę teleskopową

Ładowarka teleskopowa  CASE TX 140-45 wyróżnia się maksymalnym udźwigiem wynoszącym 4,5 tony, a także rozsuwaną platformą roboczą sterowaną radiowo.

wynajmij ładowarke teleskopową

Wywrotka, niezbędna na budowach do przewozu materiałów.

wynajmij wywrotkę

Iveco Daily 65C15 z HDS jest uniwersalnym samochodem transportowym transportującym materiały budowlane o wadze do 3 ton. Udźwig HDS wynosi nawet do 2 t

 wynajmij samochód z HDS

Dobierając kolejne maszyny budowlane bierzemy pod uwagę bieżące potrzeby rynku, dlatego też możemy wykonać pełen zakres ziemnych robót budowlanych.

domy pod klucz

Projektowanie stron: IntraCOM.pl